IT Systems Operation Specialist

Personality, s.r.o.

Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie funkčnosti interného systému spoločnosti a jeho súladu s externými systémami
- Ústredná podpora v otázkach týkajúcich sa operácie jednotlivých systémov
- Koordinácia interných a externých systémov
- Sledovanie a kontrola systémov
- Zabezpečenie zmien a zlepšení systému na základe požiadaviek a potrieb spoločnosti
- Podpora miestneho tímu a v prípade potreby školenie zamestnancov /školenia zamerané na zmeny v systéme/
- Spolupráca s oddelením IT na zabezpečenie kvality /uvoľnenie systémových zmien a nových funkcií/

- Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť využívania cudzích jazykov na dennej báze
- Ročný bonus
- Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti petrochemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- Ukončené VŠ vzdelanie /ekonomické, technické/
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii
- Pokročilá znalosť MS Excel je podmienkou
- Znalosť SAP je výhodou
- Proaktívny prístup
- Analytické myslenie
- Spoľahlivosť, komunikatívnosť, dôslednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra