Accounting Specialist HUN

Personality, s.r.o.

Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účtovanie prijatých faktúr v systéme SAP
- Spracovanie dodávateľských faktúr
- Tvorba faktúr
- Účtovanie interných dokumentov
- Spracovanie mesačných uzávierok
- Zaúčtovanie otvorených položiek
- Vyhodnocovanie stanovených KPI ukazovateľov
- Spracovanie reportov na mesačnej báze
- Príprava podkladov pre daňových poradcov a pre audit
- Komunikácia so zákazníkmi, s inými oddeleniami spoločnosti
- Komunikácia s IT oddelením, testovanie a implementácia zmien v systéme SAP

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s tradíciou
- Možnosť využívať cudzie jazyky na dennej báze
- Rozvinutý sociálny program
- Výhodný systém benefitov
- Flexibilný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti s účtovaním min. 2 roky
- Maďarský jazyk na pokročilej úrovni je podmienka
- Anglický jazyk min. na mierne pokročilej úrovni
- Znalosť MS Word, Excel, PowerPoint, SAP na pokročilej úrovni
- Analytické myslenie
- Precíznosť, spoľahlivosť, silná orientácia na výsledok

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2741107   Dátum zverejnenia: 28.9.2016