Interim Management Position: Senior Project Quality Engineer pre Automotive TIER-1 (kontrakt na cca 3-6 mes.) BA a TT

Personality, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj, Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP príp. dohoda
Ponúkaný plat (brutto)
V závislosti od dohodnutého kontraktu a levelu skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TopHeads je unikátny projekt v oblasti INTERIM manažmentu , ktorého cieľom je spájať nezávislých skúsených manažérov s potrebami firiem prostredníctvom on-line databázy. Predstavuje v praxi overený úspešný spôsob ako identifikovať a kontrahovať vhodných odborníkov pre rôzne firmy súkromného sektora na rôzne krátkodobejšie, príp. dlhodobejšie projekty.

Počas vášho pôsobenia v spoločnosti bude vašou úlohou:
• Definovať plán kvality pre viaceré závody (PDCA, Control plan, audity..)
• Koordinácia projektového FMEA tímu (analýzy možných chýb a dôsledkov)
• Zodpovednosť za definíciu kontrolného plánu pred zahájením výroby (predsériová aj sériová)
• Podpora všetkých stretnutí so zákazníkmi, interné stretnutia a zodpovednosť za hodnotenie jednotlivých projektov
• Práca s nástrojmi QM - PPAP, 8D, SPC apod.
• Zodpovednosť za rámec postupov a techník použitých pri vývoji výrobkov (APQP)
• Spolupráca s výrobou a ostatnými oddeleniami spol.

Všetky informácie o Interim management provider Topheads nájdete na web stránke: www.topheads.me

V prípade záujmu o daný projekt nám prosím zašlite váš štruktúrovaný životopis s krátkym popisom realizovaných projektov. Všetkých uchádzačov s relevantnými skúsenosťami budeme kontaktovať telefonickou formou najneskôr do 14 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim Klientom je významná zahraničná spoločnosť pôsobiaca ako dodávateľ pre Automotive (TIER- 1.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske alebo iné odborné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Kandidát by disponovať potrebnými odbornými znalosťami v oblasti kvality v automotive sektore, musí zabezpečiť splnenie kvalitatívnych požiadaviek zákazníka
- Veľmi dobrý background v quality managemente (metódy a procesy)
- Aktívna komunikácia v anglickom jazyku
- Silný technický a odborný profil
- Tímový hráč
- Zdatnosť v riešení problémov a ich odstraňovaní počas projektu

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Kuráková
Tel.: +421 948 369 456
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis