Head of Service department (HVAC)

PERSONALITY, s.r.o.

Klient sídli v NR kraji, cestovanie v rámci SR, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Platové podmienky budú spresnené na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre významnú výrobno-realizačnú spoločnosť obsadzujeme kľúčovú pozíciu Head of Service department /HVAC/. Ste organizovaný a rozhodný líder, schopný reagovať pohotovo na nepredvídateľné technické problémy, s predchádzajúcimi skúsenosťami na riadiacej technickej pozícii, optimum v oblasti vzduchotechniky (ideálne ako manažér servisu, vedúci montáže apod.)?

Potom nám zašlite Váš štruktúrovaný životopis a my vás budeme radi kontaktovať.
Hlavné zodpovednosti:
  • Zodpovednosť za organizáciu a riadenie činností na servisnom oddelení (zapájanie a servis vzduchotechnických zariadení)
  • Personálne vedenie tímu montážnych a servisných pracovníkov, koordinácia externých pracovných tímov
  • Organizačne zabezpečiť chod oddelenia (návrh a kontrola plánov servisných úkonov)
  • Sledovanie plnenia dohodnutých termínov
  • Riešenie vzniknutých nepredvídaných situácií, problémov
  • Komunikácia so zákazníkom z pozície zodpovednej osoby, návrh a uzatváranie servisných zmlúv
  • Zodpovednosť za administratívu (príjem objednávok,faktúr a ich kontrola)
  • Ako vedúci pracovník bude zodpovedný za reklamačné konanie
  • Zabezpečovanie a kontrola dodržiavania pracovných noriem a technologických postupov
  • Aktívna spolupráca s jednotlivými oddeleniami spoločnosti (obchod, logistika)
  • Práca na projektoch v rámci celej SR
  • Komunikácia s centrálou v zahraničí

  • Možnosť osobnostného a odborného rastu /poskytovanie školení/
  • Zázemie úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
  • Samostatná vedúca pozícia s využívaním cudzieho jazyka
  • Priateľská pracovná atmosféra
  • Služobný automobil, telefón a laptop
  • Motivujúce finančné ohodnotenie

Vybraných uchádzačov s relevantnými pracovnými skúsenosťami budeme kontaktovať telefonickou formou v priebehu dní 14 od obdržania životopisu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pre významnú výrobno-realizačnú spoločnosť so zahraničnou účasťou obsadzujeme kľúčovú pozíciu Head of Service department /HVAC/.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, strojárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Vzdelanie technického zamerania, smer elektro/strojárstvo je optimum
  • Skúsenosti s údržbou a servisom elektrotechnických zariadení na väčších technologických celkoch sú nevyhnutné
  • Komunikatívna znalosť anglického, alebo nemeckého jazyka nutná
  • Prax na riadiacej pozícii je podmienkou
  • Schopnosť operatívneho riešenia problémov
  • Organizačné zručnosti
  • Vôľa cestovať po SR väčšiu časť pracovného času
  • Skúsenosti s prácou v medzinárodnom prostredí sú výhodou
  • Práca nie je vhodná pre absolventa

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 2328013  Dátum zverejnenia: 13.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Platové podmienky budú spresnené na osobnom stretnutí