Skladník na 1 zmenu s nástupom ihneď

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
630 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - spoločnosť GU Slovensko v priemyselnom parku Nitra - Dražovce obsadzujeme pozíciu skladníka s nástupom ihneď.

Vašou náplňou práce bude:

  • Príjem materiálu / tovaru na sklad

  • Kontrola prijatého materiálu / tovaru

  • Zásobovanie výroby materiálom

  • Odvoz hotových výrobkov z výroby na sklad

  • Príprava materiálu / tovaru na expedíciu

  • Balenie tovaru

  • Evidencia skladových zásob

  • Vykonávanie inventúr podľa príkazov nadriadeného

  • Upratovanie skladu

Pracovná doba: 7:00 - 15:30

● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
● Prémie pre zamestnancov
● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Náš klient sa zaoberá výrobou okennej a dverovej techniky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

● Požadujeme stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita, nadstavba)
● Pracovné skúsenosti na pozícii skladníka
● Platný preukaz VZV + prax na VZV
● Zodpovedný a korektný prístup k práci
● Záujem o dlhodobú spoluprácu
● Uprednostňujeme uchádzačov z Nitry resp. veľmi blízkeho okolia (ubytovanie nezabezpečujeme)

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 2281846  Dátum zverejnenia: 8.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 630 Eur