Montážny pracovník/čka (brigádnik/čka) vo výrobe Nitra - Lužianky

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,50 Eur/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Montáž komponentov vo výrobe
  • Pomocné manipulačné práce (navíjanie káblov, balenie a pod).
  • Miesto výkonu práce Nitra - Lužianky
  • Práca na 1 zmenu, pracovný čas: 7:00 - 15:30 (cez víkend sa nepracuje)
  • Termín brigády: od 8.10.2015 - 14.10.2015, možné predĺženie
  • Mzda: 3,50 Eur/hod + obed zabezpečený priamo v spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient sa zaoberá výrobou zváracích zariadení

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

  • Pracovné skúsenosti z oblasti výroby
  • Vek nad 18 rokov, manuálna zručnosť, zodpovednosť
  • Nástup ihneď

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 2277333  Dátum zverejnenia: 6.10.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,50 Eur/hod