Personálny asistent/-ka s nemeckým jazykom (platená stáž len pre študenta VŠ, 3. alebo 4. ročníka)

PERSONALITY, s.r.o.

miesto výkonu práce je Nitra!!! vhodné pre ľudí študujúcich v Nitre, možné regióny:, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
Upresníme na pracovnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre študenta 3. alebo 4. ročníka VŠ ponúkame perspektívnu a dlhodobú platenú pracovnú stáž v oblasti ľudských zdrojov a personalistiky.

Vašou náplňou práce bude:
• Administratívna podpora na oddelení HR
• Overovanie jazykových znalostí kandidátov (NJ)
• Vypracovávanie osobných profilov kandidátov v slovenskom a nemeckom jazyku
• Vyhľadávanie vhodných kandidátov na pracovné pozície do stredného a vyššieho manažmentu (práca s pracovnými portálmi a sociálnymi sieťami)
• Po zaučení posudzovanie životopisov a skúseností kandidátov
• Evidencia a aktualizácia údajov v internom personálnom systéme
• Preklady dokumentov z/do nemeckého jazyka
• Iné aktivity podľa pokynov vedenia spoločnosti
• Na uvedenú pracovnú pozíciu bude kandidát dôkladne zaškolený

• Práca v renomovanej personálno-konzultačnej spoločnosti so silným zázemím
• Osobnostný rast a využívanie cudzích jazykov na dennej báze
• Stážista nadobudne veľmi dobrý prehľad o pracovnom trhu, jednotlivých pozíciách, všeobecný prehľad
• Výborná osobnostná príprava na budúce pohovory, zlepšovanie sebaprezentácie
• Po ukončení stáže zaujímavé uplatnenie na pracovnom trhu vo významných spoločnostiach
• Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

V prípade Vášho záujmu o stáž nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis. V priebehu 14 dní budeme na pracovné stretnutie pozývať kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritéria. Pred samotným pohovorom prebehne telefonický screen v nemeckom jazyku.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozícia sa obsadzuje pre náš interný tím. Všetky informácie o nás nájdete na: www.personalityhr.com

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

• Študent 3. alebo 4. ročníka VŠ s aktívnou znalosťou nemeckého jazyka (znalosť iného cudzieho jazyka je veľkou výhodou)
• Komunikatívna a dynamická osobnosť s príjemným vystupovaním
• Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
• Zodpovedný a korektný prístup k zadaným pracovným úlohám
• Záujem o dlhodobú spoluprácu (20 hod. týždenne resp. dohodou podľa potreby), po zaškolení možnosť pracovať aj z domu
• Ochota neustále sa vzdelávať a napredovať

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 2102283  Dátum zverejnenia: 23.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Upresníme na pracovnom stretnutí