Agent/ka call centra na predajné projekty - Košice

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
fixná mzda 3 EUR/hod + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu: Agent/ka call centra na predajné projekty , ktorej hlavnou náplňou práce bude:

● Telefonický predaj produktov a služieb klientom
● Evidencia údajov v internom systéme spoločnosti
● Poskytovanie odborného poradenstva klientom
● Vykonávanie pracovných úloh podľa pokynov nadriadeného v súlade s internými smernicami spoločnosti

● Práca sa vykonáva na dohodu o vykonaní práce. Šikovných pracovníkov spoločnosť rada zamestná na trvalý pracovný pomer.
● Flexibilný pracovný čas ( ochota pracovať min. 4 x do týždňa, 5 - 8 hodín denne)

● Dlhodobé zamestnanie v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
● Odmeňovací systém pre zamestnancov, darčekové poukazy
● Možnosť prechodu na trvalý pracovný pomer (8 - hodinový alebo skrátený úväzok - podľa dohody)
● Odborné zaškolenie na pozíciu
● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie (sociálny prístup ku zamestnancom)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Úspešná medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti telemarketingu a direkt marketingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

● Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
● Ovládanie MS Office na užívateľskej úrovni
● Príjemný verbálny prejav a reprezentatívne vystupovanie
● Silná orientácia na spokojnosť zákazníka
● Veľkou výhodou sú už predchádzajúce pracovné skúsenosti z oblasti call centra resp. zákazníckeho servisu (bankovníctvo, poisťovníctvo a pod. )

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 2082343  Dátum zverejnenia: 15.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: fixná mzda 3 EUR/hod + prémie