Marketingový Manažér pre segment Obchod a služby, Bratislava

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava, Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď/ dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia brand marketingovej komunikácie v segmente Obchod a služby, Retail
- Stabilizácia značky a zadefinovanie produktového portfólia
- Komplexné riadenie marketingových aktivít spoločnosti
- Vypracovanie marketingových projektov, implementácia a vyhodnotenie
- Plánovanie rozpočtov a kontrola budgetu
- Komunikácia s dodávateľmi riešení
- Participácia na finálnej úprave novej www stránky
- Priama komunikácia s vedením spoločnosti
- Samostatná práca na všetkých aktivitách

- Osobnostný rast
- Zázemie zahraničnej spoločnosti
- Práca v úzkom a skúsenom kolektíve
- Samostatnosť a dôvera v jednaní

V prípade záujmu ma prosím kontaktujte e-mailom. Spracovaný životopis alebo Linkedin profil mi prosím pošlite na doleuvedený mail.

Naša spoločnosť PERSONALITY poskytuje klientovi aj kandidátovi záruku korektného jednania počas celého procesu výberu.

Ďakujeme za zaslanie vašich údajov ale z časového hľadiska budeme kontaktovať na osobné stretnutie len vybraných kandidátov.
Informácie o nás: www.PersonalityHR.com

Radi by ste viac zaujali svojich zamestnávateľov? Pomôžeme vám zviditeľniť sa na sieti Linkedin a vypracujeme profesionálny Linkedin profil.
www.ProfileLinked.in

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Našim klientom je spoločnosť podnikajúca v maloobchode a službách.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, marketing, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Internet (e-mail, www) - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
CorelDRAW - základy
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Znalosť marketingového a reklamného prostredia
- Znalosť anglického jazyka je výhodou
- Prax v práci s grafickým softvérom je výhodou
- Vodičský preukaz B
- Komunikatívnosť a tímovosť
- Iniciatívnosť a veľmi dobré organizačné schopnosti
- Kreativita a ambicióznosť
- Schopnosť vizualizácie

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY- personálna a konzultačná spoločnosť
Bajkalska 22
821 09 Bratislava
ID: 1905643   Dátum zverejnenia: 17.10.2016