Samostatný účtovník

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Samostatné vedenie podvojného účtovníctva vrátane DP a výkazov
  • Spracovanie došlej pošty, vybavovanie korešpondencie
  • Spracovanie faktúr a ich evidencia, predkontácia, kontrola správnosti a náležitosti dokladov
  • Príprava účtovných podkladov a podkladov pre spracovanie miezd
  • Vedenie agendy v oblasti pracovno-právnych vzťahov: spravovanie pracovných zmlúv, zápisníkov bezpečnosti pri práci
  • Uskladňovanie dokladov podľa druhu a ich archivácia, aj v elektronickej forme
  • Zastupovanie spoločnosti v poverených veciach pred štátnymi orgánmi na základe plnej moci alebo pokynov zamestnávateľa

  • Prostredie stabilnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
  • Zodpovedná pozícia
  • Príležitostné pracovné cesty do materskej spoločnosti
  • Príležitosť odborných školení
  • Mzda závisí od skúseností kandidáta

Bezplatné služby Personality: pomôžeme Vám odhadnúť či Vaše vedomosti a skúsenosti vyhovujú tejto pracovnej pozícii, pripravíme Vás na pohovor, poradíme ako zaujať, predstavíme Vás klientovi a zorganizujeme pre Vás dôležité prvé stretnutie.

V prípade záujmu nás, prosím, kontaktujte e-mailom alebo telefonicky. Ak máte spracovaný životopis, môžete ho zaslať e-mailom v slovenskom jazyku, ideálne aj v anglickom jazyku.

Naša spoločnosť Vám poskytne všetky potrebné informácie a plnú diskrétnosť. Tešíme sa na osobné stretnutie.

...viac o nás na www.personality.sk...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť so sídlom v Prešove, miesto výkonu práce je taktiež Prešov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý

  • SŠ alebo VŠ ekonomického zamerania
  • Predchádzajúce skúsenosti s vedením účtovníctva
  • Znalosť nemeckého jazyka je veľkou výhodou
  • Skúsenosti s prácou v účtovnom programe
  • Práca s MS Word, MS Excel na pokročilej užívateľskej úrovni
  • Schopnosť samostatne si rozčleniť prácu, samostatne riešiť problémy
  • Dodržiavanie termínov
  • Lojalita, serióznosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 1270076  Dátum zverejnenia: 29.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou