Zber jabĺk vo Veľkých Uľanoch (dopravu z Nitry preplatíme)

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Veľké Uľany, okres Nitra
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2.50 - 3.50 EUR/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame brigádu pre uchádzačov z Nitry - zber jabĺk vo Veľkých Uľanoch (doprava z Nitry preplatená, lokalita sa nachádza približne 40 min. od Nitry)

Hľadáme partiu (5 brigádnikov) s autom, ktorí môžu pracovať do konca októbra. Pokiaľ by uchádzač s autom nemal dostatočný počet brigádnikov - nieje to problém (brigádnikov doplníme).

Nástup- možný ihneď

Mzda : 3,50 EUR/hod (pri splnení normy nazbieraných jabĺk),
v prípade nesplnenia normy je mzda 2,50 EUR/hod.

Pracovný čas: 8 - 10 hodín denne (začiatok pracovnej doby 7:00 resp. dohodou )
V prípade nepriaznivého počasia sa nepracuje, preto sa musí práca dokončiť aj cez víkendy.

Bližšie informácie Vám poskytneme na tel. čísle 0911 969 449 počas pracovných dní (pondelok - piatok), medzi 9:00 - 16:00.

Kontaktná osoba: Erika Krejčí

V prípade Vášho záujmu o brigádu nás,prosím, kontaktujte e-mailom:
[email protected] (nezabudnite nám napísať Vaše kontaktné údaje - meno a telefón).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Obchodná spoločnosť (pestovanie a predaj ovocia)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Manuálna zručnosť a fyzická vytrvalosť
  • Korektný a zodpovedný prístup k práci
  • Flexibilita

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 1873361  Dátum zverejnenia: 19.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2.50 - 3.50 EUR/hodina