Manažer kvality - nová výroba/projekt

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle znalostí a zkušeností

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou pracovní výzvu či zajímavou příležitost/projekt v oblasti výrobní kvality?

Pro zahraniční strojírenskou společnost s mnohaletou tradicí (zakázková kovo-výroba), hledáme nového manažera kvality, který by zastřešil kvality tým závodu, systém řízení kvality a výrobní kvalitu.

Jde o projekt výstavby nových výrobních prostor a přesun stávající výroby, plus nárůst zaměstnanců i další výroby z jiných poboček. S novým manažerem kvality je počítáno do budoucna - nejde o časově omezenou spolupráci, ale o dlouhodobý HPP.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tato společnost svým kolegům nabízí
- zázemí stabilní společnosti s velmi dlouhou existencí a tradicí
- adekvátní platové ohodnocení dohodou dle Vašich znalostí a zkušeností, služební automobil (dohodou)
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody
- aktivní denní využití cizího jazyka
- malou řídící strukturu/budete součástí TOP managementu, kompetence, samostatnost, přímé napojení na mateřskou společnost/jednatele

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- kovo výroba, zakázková forma
- zahraniční společnost

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství, materiálové inženýrství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný adept by měl mít, znát a ovládat:
- VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, materiálové inženýrství)
- předchozí zkušenost v oblasti vedení týmu kvality
- praxi ve výrobní sféře - strojírenství, kovo-výroba (zakázková forma výroby výhodou)
- dobré znalosti systému jakosti, řešení reklamací, primární orientace na výrobní kvalitu
- aktivní znalost AJ na úrovni samostatného uživatele (výběrové řízení v AJ)
- dobrá znalost MS Office (primárně EXCEL) a některého z ERP systémů
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2078994  Dátum zverejnenia: 13.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle znalostí a zkušeností