Obchodně-projektový manažer (Junior)

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Pardubicko, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímala by Vás práce na pomezí techniky a obchodu (řízení finální části projektů/zakázek)?

Pro nadnárodní výrobní strojírenskou společnost (zakázková výroba - výrobní zařízení - export) hledáme Obchodně technického specialistu, který by posílil aktuální stav obchodního týmu.

Jde o vedení obchodního případu v jeho finálních fázích z pohledu projektového řízení - péče o klienta, zastřešení komunikace se zahraničními klienty (primárně v němčině, ale i v angličtině), odpovědnost za přejímku produktu zákazníkem, koordinace při finalizaci technického řešení a finálních zkouškách, zajištění protokolů a veškeré finální a předávací dokumentace nezbytné k uzavření obchodního případu. Přímé napojení na servisní centum v rámci po prodejních aktivit.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost Vám může nabídnout
- zázemí zahraniční společnosti s velmi dlouhou tradicí, moderní pracovní prostředí, tréninkové centrum, společnost má vlastní vývoj, minimální fluktuace - stabilita
- možnost ubytování pro mimo regionální kolegy
- denní využití cizích jazyků
- mladý kolektiv
- profesní růst i možný kariérní růst, předání know-how společnosti (vlastní školící centrum, konkrétní systém zaškolení)
- ubytovací kapacity pro nové kolegy z jiného regionu
- 13.plat, příspěvky na životní připojištění (600Kč) a jiné hmotné benefity
- nástup je možný ihned nebo dle dohody (stávající pracovník se přesouvá na jinou pozici)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

- zahraniční vývojovo-výrobní společnost (zakázková forma výroby, primárně na export)
- společnost se rozšiřuje a přibírá nové kolegy (stávající kolega se přesouvá v rámci společnosti na jinou pozici)

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co je nutné již znát a ovládat?
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru nutné (strojní, elektro)
- velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem (denní využití s klienty) a alespoň mírně pokročilá AJ (s potenciálem a ochotou zlepšit)
- výborné komunikační a organizační schopnosti, obchodního ducha
- dobrá znalost MS Office
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 2023882  Dátum zverejnenia: 23.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 30000 Kč/měsíc