Manažer kvality pro ČR (zastřešení kvality 3 závodů)

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
V Čechy, Pardubický kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle zkušeností a znalostí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáte novou pracovní výzvu v oblasti zajištění systému kvality, v rámci TOP managementu?

Pro zahraniční strojírenskou společnost s mnohaletou tradicí, hledáme nového manažera, který by zastřešil systém kvality pro několik závodů skupiny v rámci CR (všechny jsou umístěny v rámci pardubického kraje).

Přímé podřízené tato pozice neobnáší. Půjde o odborné vedení kvality vedoucích jednotlivých závodů. Přímého nadřízeného z odborného hlediska má daná pozice v zahraničí na mateřské společnosti.

Společnost působí v oblasti kovo-výroby. Jde o jak zakázkovou, tak i sériovou výrobu pro širokou škálu klientů a to i z automotive segmentu (ne ale primárně).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí stabilní společnost s velmi dlouhou existencí a tradicí
- adekvátní platové ohodnocení dohodou dle Vašich znalostí a zkušeností
- možnost nástupu ihned nebo dle dohody (pozice je již volná)
- aktivní denní využití cizího jazyka
- malou řídící strukturu/budete součástí TOP managementu, kompetence, samostatnost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Zahraniční výrobní společnost (strojírenství - kovo výroba) s mnohaletou tradicí/dlouhou existencí.
Holding čítající několik závodů v rámci ČR - pardubický kraj.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vhodný adept by měl mít, znát a ovládat
- VŠ vzdělání technického směru (strojírenství, materiálové inženýrství)
- mít předchozí pracovní zkušenost v oblasti vedení týmu kvality
- praxi ve výrobní sféře (zpracování kovů, sériová či zakázková výroba - obojí)
- dobré znalosti systémů jakosti, řešení reklamací, případná znalost systémů jakosti pro automotive bude vítána
- aktivní znalost AJ na úrovni samostatného uživatele (výběrové řízení v AJ)
- dobrá znalost MS Office (primárně EXCEL) a některého z ERP systémů
- ŘP sk.B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1971930  Dátum zverejnenia: 22.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle zkušeností a znalostí