Trenér/lektor SW produktů

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Okres Hradec Králové
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
25000 - 40000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- poskytování školení zaměstnancům i zákazníkům po celém světě
- tvorba e-learningových kurzů
- úzká spolupráce s vývojovými týmy při tvorbě tréninkových materiálů
- instalace a správa demonstračních řešení
- tvorba a oprava certifikačních řešení

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zajímavá práce ve stabilní společnosti
- příjemná atmosféra na pracovišti
- přátelský kolektiv
- odpovídající mzdové ohodnocení
- možnost dalšího vzdělávání a růstu
- další benefity

Informace o náboru

Místo výkonu práce:
Hradec Králové

Pokud Vás moje pozice zaujala, zašlete nám svůj strukturovaný životopis a v případě, že jste vhodným kandidátem/kandidátkou, se s Vámi moc ráda potkám.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

SW-house

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání
- perfektní znalost anglického jazyka
- znalost a přehled v informačních technologií (databáze, operační systémy, algoritmizace, základní znalost aplikačních serverů a bezpečnosti)
- zkušenosti s tvorbou e-learningových kurzů vítány
- nadšení a zájem o nové technologie
- prezentační a komunikační dovednosti
- samostatná osobnost s ochotou cestovat

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1907329  Dátum zverejnenia: 22.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 - 40000 EUR/měsíc