Technolog obrábění - globální projekty

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Ústí nad Orlicí, Česká republika, Švýcarsko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned, ev. po dohodě/výpovědi
Mzdové podmínky (brutto)
2000 - 4000 EUR/měsíc, fixní mzda + diety (cca 50% cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za stanovování a prosazování standardů pro používané metody v oblasti obrábění (pro několik výrobních závodů především v EU, Číně a Indii),
- implementace a standardizace nových postupů v oblasti technologie strojního obrábění kovů,
- spolupráce na vyhledávání a schvalování dodavatelů obráběcích strojů a nástrojů,
- stanovování a implementace postupů v oblasti TPM,
- monitoring trendů, implementace best practice.

Místo výkonu práce: Ústí nad Orlicí + časté cesty do zahraničí (cca 50%).

Zaměstnanecké výhody, benefity

- vynikající možnost seberealizace v technické oblasti,
- kontakt s nejnovějšími trendy v oboru obrábění,
- práci na globální úrovni v koncernu podporující vývoj a inovace,
- zázemí zahraniční stabilní společnosti,
- podporu při stěhování z jiné lokality do místa pracoviště,
- odpovídající finanční ohodnocení.

Informace o náboru

Pokud Vás inzerovaná pozice zaujala, zašlete nám, prosím, strukturovaný životopis v angličtině. Se zpětnou vazbou Vás budeme kontaktovat obratem.

Těšíme se na setkání s Vámi!
Lidé pro Vás

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Mým klientem je velký mezinárodní výrobní koncern působící v oblasti vývoje a výroby textilních strojů - více info na www.rieter.com. V souvislosti s přesouváním globálních pozic ze Švýcarska do Čech hledáme uchazeče pro globální pozici Technolog obrábění - globální projekty.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- VŠ strojní,
- zkušenost v oblasti obrábění min. 2-3 roky,
- velice dobrá znalost AJ (nadřízený je Švýcar),
- technické myšlení, schopnost navrhovat a prosadit změny,
- schopnost týmové spolupráce v mezinárodním prostředí,
- prezentační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1870718  Dátum zverejnenia: 17.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2000 - 4000 EUR/měsíc, fixní mzda + diety (cca 50% cestování)