Projektový inženýr - plasty, kovy, textilní výroba

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Královéhradecký kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zkušenosti s technologií z výrobní společnosti a rádi byste se dali směrem projektového řízení?
Pro svého klienta na Hořicku hledám nového kolegu do technického oddělení:

Náplň práce:

- hledání rizik spojených s řízením nových projektů
- organizace transferů nových technologií
- schvalování změn technologických postupů
- analýza výrobních procesů, identifikace slabých míst procesu, jejich zlepšení
- spolupráce s inženýry kvality
- informování nadřízeného o odchylkách a o slabých místech na oddělení
- úzká spolupráce se sesterskými závody v rámci EU

Zaměstnanecké výhody, benefity

Společnost nabízí:

- příležitost získat další zkušenosti v projektovém řízení
- příležitost využít zaškolení v sesterské společnosti v Itálii (není podmínkou)
- zázemí nezávislé na automotive průmyslu
- velice přátelské firemní prostředí
- možnost účastnit se nových projektů, převodů technologií ze zahraničí
- zajímavé benefity a finanční ohodnocení

Informace o náboru

Pokud Vás pozice zaujala a splňujete požadavky, budu se těšit na Váš životopis a osobní setkání.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Menší společnost, sériová výroba nezávislá na automotive, využití materiálů kovy, plasty a plánovaně textilní výroba.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Na tuto pozici klient požaduje:

- zkušenosti z výrobního prostředí (plasty/kovy/ textil výhodou), na projektech
- technické myšlení, zájem o nové technologie
- znalost čtení výkresů
- zkušenosti s transfery technologií, s nastavováním procesů ve výrobě
- AJ středně pokročilou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1839772  Dátum zverejnenia: 19.8.2014