Designer - automotive, Německo

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
dle dohody

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máte zájem pracovat 1 až 1,5 roku v Německu?

Náš kliet v rámci akvizice bude převádět výrobu pro jistého klienta z automotive do závodu v pardubickém kraji.

Přípravy na transfer a rozšíření výroby již probíhají.

Nový kolega na této pozici by měl rok až rok a půl působit v závodu v Německu a lokálně řešit potřeby klienta (jde o formy na vstřikování plastů, kdy úkolem tohoto konstruktéra bude primárně zpracování dokumentace na výrobu forem a jejich úpravy).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám společnost může nabídnout:
- platové ohodnocení dohodou
- nástup ihned nebo dle dohody
- benefitní balíček (příspěvky na důchodové připojištění a další dle relevance k místu výkonu práce)
- HPP s předpokladem dlouhodobé spolupráce

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Nadnárodní výrobní společnost - sériová výroba, automotive.
Korporát

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

strojírenství

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

CATIA - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadavky společnosti na tuto pozici jsou:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce ve 3D konstrukčních SW (CATIA výhodou)
- dobrá znalost NJ nebo AJ
- praxe v oblasti vývoje (automotive), konstrukce forem či obdobného charakteru
- dobrá znalost MS Office

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1818041  Dátum zverejnenia: 24.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dle dohody