R&D Engineer - medical

PERSONALISTÉ.CZ

Místo práce
Hradecko, CR, Královéhradecký kraj
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
20000 - 45000 Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zajímal by Vás vývoj v oblasti medical?

Máte navazující vzdělání nebo praxi ve vývoji (nemusí být výhradně v oblasti medical)?

Hledáme posilu do vývojového týmu jednoho z předních výrobců medicínské techniky v našem regionu.

Členové tohoto vývojového týmu působí v rámci výrobního závodu v regionu, jsou ale aktivně zapojováni do nadnárodního týmu vývoje a produktového managementu, účastní se konferencí a interních jednání napříč jedlitlivými tými i mimo CR.
Pracují na úkolech směřujících od zákazníků-lékařů na téma vývoje nových modelů a úprav stávajících výrobků, včetně testování a dílčí spolupráce na následném zavádění do výroby.

Požadavky pro tuto pozici jsou:
- VŠ vzdělání technického směru + 2 roky praxe v oblasti vývoje či přímé návaznosti na produktový management, design a podobné
- VŠ se zaměřením biomedicína, medicínská technika i BEZ PRAXE
- aktivní znalost AJ slovem i písmem nutná
- dobrá znalost MS Office
- schopnost uvažovat analyticky a koncepčně, technický back-ground
- ochota cestovat

Zaměstnanecké výhody, benefity

Tato společnost Vám může nabídnout:
- skutečně adekvátní mzdové ohodnocení a možnost jeho dalšího vývoje (posun na vyšší pozici v rámci inženýringu)
- dobrou firemní kulturu a nízkou fluktuaci
- skutečně stabilní společnost, která za poslední roky nepropouštěla v důsledku ekonomického stavu trhu
- obsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů
- nástup možný ihned nebo dle dohody/možnosti kandidáta

Informace o náboru

Americký koncern. Vlastní vývoj a výroba medicínské techniky (v prostředí čisté výroby). TOP zaměstnavatel našeho regionu - stabilita, společnost nepodléhá výkyvům automobilního průmyslu ani jiným ekonomickým vlivům, velmi nízká míra fluktuace, dobrá firemní kultura, nadprůměrné finanční ohodnocení v rámci daného regionu.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Medical - medicínská technika

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

technického směru

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Nacházíme společnostem kvalifikované osobnosti s dlouhodobě pozitivním vlivem na úspěch v jejich podnikání a zároveň nabízíme diskrétní, osobní a profesionální přístup při řešení konkrétních požadavků v oblasti lidských zdrojů.

Kandidátům nabízíme spolehlivé a důvěryhodné poradenství pro jejich další profesní rozvoj.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

10-19 zaměstnanců
ID: 1701799  Dátum zverejnenia: 28.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 - 45000 Kč/měsíc, dle zkušeností a znalostí