Hľadáme hrdinu remesla elektromontér / elektrikár priemyselnej inštalácie pre západné Nemecko! Plat od 13€ - 18 € hodina/brutto

Personalia24 UG

Miesto práce
Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
od 13€ do 18 € hodina/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vykonávanie elektoinštalačných prác
• výstavba káblového vedenia,
• projektovanie
• montáž elektrických zariadení
• práca vo vonkajších priestoroch
• výškové práce
• pohotovostná služba

• stabilné pracovné miesto vo významnej nemeckej spoločnosti
• práca na plný uväzok
• nemecká pracovná zmluva na dobu neurčitú
• zdravotné a sociálne poistenie v Nemecku
• motivujúce finančné ohodnotenie, výška platu závisí od vašej kvalifikácie od 13€ do 18 € hodina/brutto
• diéty
• možnosť ďaľšieho vzdelávania sa a doplnenia chýbajucich odborných znalostí
• nástup ihneď

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient už viac ako 90 rokov ponúka svojim zákazníkom vysoko kvalitné systémové riešenia eletrotechnických montáží pre dodávateľov energie a veľké priemyselné podniky. Pôsobí na 6 miestach v západnom Nemecku a náplňou práce je aj poskytovanie 24-hodinovej pohotovostnej služby.

V prípade, že Vás pracovná pozícia oslovila, neváhajte nás kontaktovať zaslaním Vášho životopisu na e-mail adresu: [email protected]
Personalia24 Vám sprostredkuje pracovnú zmluvu priamo s nemeckou firmou, nie sme žiadna agentúra.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnický priemysel

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• vyučenie v odbore
• prax ako elektrikár, elektromonér
• práce vo vonkajších priestoroch
• dobré znalosti nemeckého jazyka (B1)
• odolnosť voči záťaži
• spoľahlivosť
• vnímavosť
• pripravenosť k výkonu
• flexibilnosť
• schopnosť práce v kolektíve
• vodičský preukaz B

Personalia24 ist eine internationale Personalvermittlung mit Hauptsitz in Deutschland. Wir sind spezialisiert auf den deutschsprachigen Arbeitsmarkt und vermitteln Fachkräfte aus der Slowakei und Tschechien, insbesondere in den Engpassberufen. Auch unterstützen wir Firmen bei der personellen Expansion in der SK und CZ./
Personalia24 je medzinárodná personálna firma s hlavným sídlom v Nemecku.
Špecializujeme sa na nemecký pracovný trh a sprostredkovanie slovenských a českých odborných pracovníkov, najmä na profesie s nedostatkom kvalifikovaných pracovníkov, ako aj na iné voľné pracovné pozície.
ID: 2709160  Dátum zverejnenia: 31.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 13€ do 18 € hodina/brutto