HSE koordinátor

Personal servis s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-výkon funkcie autorizovaného bezpečnostného technika a technika požiarnej ochrany v zmysle platnej legislatívy
-vedenie a udržiavanie kompletnej BOZP a PO agendy, registru legislatívy a legislatívnych požiadaviek spoločnosti a v prípade potreby EMS agendy
-výkon kontroly a audity BOZP, OPP v spolupráci s vedúcimi zamestnancami
-spolupráca na OHSAS auditoch a iných interných a externých BOZP auditoch ako aj pri výkone štátnej správy v oblasti BOZP, OPP a hygieny práce
-podieľanie sa na vykonávaní vstupných periodických školení BOZP a OPP
-výkon analýzy rizík na pracovnom poste ako aj analýzy a dôkladné vyšetrovanie úrazov a nehôd
-podieľanie sa na zavádzaní manažérskeho systému riadenia BOZP
-vedenie a udržiavanie BOZP POAI nástrojov : SMS tracker, 5 Pilierov, Akčný plán BOZP, TOP BOZP pozorovanie, INERGO, LOTO
-vytváranie bezpečnostných štandardov, vypracovávanie štatistík a prezentácií pre potreby spoločnosti v oblasti BOZP a OPP
-vedenie BOZP stretnutí, bezpečnostného okienka, participácia na komunikačných stretnutiach so zamestnancami, školeniach a poučeniach zamestnancov
-zaisťovanie spracovania 8d výkazov v slovenskom a anglickom jazyku
-dohľad nad používaním , výmenou a dopĺňaním OOPP

Životopisy posielajte na emailovú adresu v slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov vybraných na osobný pohovor.
Za pochopenie ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-miesto výkonu práce : LOZORNO
-AJ mierne pokročilý
-min. prax 3 roky
-držiteľ certifikátu ABT a technika PO

Agentúra Personal servis je personálno-vzdelávacia spoločnosť, ktorá vznikla v roku 1995.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1990490  Dátum zverejnenia: 23.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou