Projektový manažér v personálnej agentúre

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Hlohovec, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ihneď
2 000 EUR/mesiacmzda sa skladá z fixnej a variabilnej zložky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Špecifikácia potrieb s klientami, definovanie profilu prideleného pracovníka

- Dohodnutie podmienok pridelenia pracovníka s klientom
- Aktívne vyhľadávanie vhodných profilov
- Aktívne ponúkanie voľných pracovných kapacít klientom a potenciálnym klientom
- Overovanie referencií – klienta aj uchádzača
- Správa databázy uchádzačov
- Zabezpečenie logistiky, ubytovania a podpora pridelených pracovníkov
- Komunikácia s oddelením administratívy, ktoré vypracúva všetku zmluvnú a právnu agendu k prideleniu pracovníkov
- Komunikácia s finančným oddelením, ktoré spravuje podklady na fakturáciu a mzdy

- Príspevok na stravovanie

- Služobný notebook, mobil
- Služobné auto/príspevok na PHM
- Homeoffice kombinovaný s prácou v Office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3 roky

​- schopnosť pracovať samostatne a zodpovedne
​- kreativita, schopnosť odprezentovať, obhájiť a realizovať svoje nápady​

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Krigovská
Tel.: +421903727040
E-mail: poslať životopis
ID: 4801045  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac