Účtovník Junior / Kontrolór

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2017
Mzdové podmienky (brutto)
1100-1400

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zastupovanie počas materskej dovolenky 1 až 2 roky
- príprava reportov cestovných nákladov a nákladov za parkovanie ( scanovanie a revízia dokumentov, prispôsobovanie požiadavkám DPH, kontrola kvót)
- účtovanie blokov za platby kartou (overovanie požiadaviek blokov, scanovanie, zakladanie)
- príprava platobných návrhov (sledovanie splatnosti FA, kontrola bankových účtov) na základe požiadavky dodávateľa vytváranie dodatočného platobného návrhu)
- kontrola výpisov z bankového účtu (komunikácia s bankou prostredníctvom programu Geminy, tlač výpisov, kontrola zúčtovania)
- príprava účtovných dokladov, avízo o platbe (riadenie pohľadávok- komunikácia so zákazníkmi a objasňovanie oneskorených pohľadávok)
- daň z motorových vozidiel
- zrážková daň (príprava podkladov pre Daňový úrad, zodpovednosť za splatenie)
- monitorovanie skladu (overovanie FA, spolupráca s logistickým oddelením)
- mesačný reporting
- cash flow
- interné reportovanie pre obchodný marketing
- poistenia (životné, cestovné, povinné zmluvné poistenie, nehodové poistenie, poistenie motorových vozidiel)

- medzinárodná stabilná spoločnosť

Ak Vás táto pracovná pozícia oslovila zašlite nám, prosím, Váš životopis na emailovú adresu: [email protected] v slovenskom jazyku. Ak máte nejaké otázky, informujte sa na tel. číslach: 033 / 55 11 111, 0903 727 040, 0918 538 055 (Po-Pi medzi 8:00-16:00 hod.). V prípade že Váš zaslaný životopis bude spĺňať požiadavky zadané našim klientom, prizveme Vás na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky (v opačnom prípade si Váš životopis zaradíme do evidencie). Za pochopenie ďakujeme. Viac pracovných pozícií nájdete na www.personalservice.sk ! Tím Personal service

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Medzinárodná obchodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

- znalosť podvojného účtovníctva
- príjemné vystupovanie
- aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou
- VŠ vzdelanie a prax v oblasti ekonomiky minimálne 1 rok

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2914916  Dátum zverejnenia: 31.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1100-1400