Automechanik

Personal service, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou na základe skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- oprava stavebných strojov - hydrauliky

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis na adresu : personalservice@personalservice.sk - po posúdení či spĺňate zadané kritériá Vás budeme kontaktovať a následne ponúkať klientovi (do spoločnosti ktorá pracovnú pozíciu obsadzuje). V prípade otázok nás kontaktujte na tel. číslach : 0903 727 040 alebo 0918 538 055 alebo 033/55 11 111. Za porozumenie Vám ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.10.2016 (ostáva ešte 21 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax ako mechanik - opravár poľnohospodárskych strojov, nákladných áut
- PRAX S HYDRAULIKOU - podmienka
- samostatnosť

Agentúra Personal service s.r.o. je personálno-vzdelávacia spoločnosť.
Ponúka komplexné služby v oblasti personalistiky, sprostredkovania práce a vzdelávacích tréningových programov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kapitulská 26
917 01 Trnava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Michaela Ondrejičková
Tel.: 033/5511 111, 0903 727 040, 0918 538 055
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopisOdporučiť ponuku známemu
ID: 2730764   Dátum zverejnenia: 20.9.2016