Lektor kurzov Strojopisu a Hospodárskej korešpondencie

Personal Network CZ s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie a lektorovanie kurzov Strojopisu a hospodárskej korešpondencie.

- možnosť dlhodobej externej spolupráce
- zaujímavé finančné ohodnotenie
- externá spolupráca, t.j. možnosť vykonávať prácu na dohodu alebo formou živnosti popri hlavnom pracovnom pomere
- možnosť odovzdať svoje vedomosti a skúsenosti ďalej
- kurzy sa organizujú cca. 2x za polrok

Hľadáme skúseného a šikovného externého spolupracovníka, ktorý na expertnej úrovni ovláda nielen strojopis ale zároveň aj hospodársku korešpondenciu vrátane platných noriem STN. Určite oceníme takých kandidátov, ktorí majú skúsenosti s hospodárskou korešpondenciou v rôznych oblastiach súkromnej aj verejnej sféry.
Kurzy sa organizujú najmä v Bratislave a v blízkom okolí
Budeme radi za všetky životopisy, ktoré budú spĺňať naše požiadavky.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Súkromná vzdelávacia spoločnosť zaoberajúca sa školeniami v oblasti Informačných technológií, Strojopisu a hospodárskej korešpondencie, Miezd a účtovníctva a v iných oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Word - Pokročilý

- lektorské a pedagogické zručnosti sú podmienkou
- podmienkou je vynikajúca až expertná znalosť desaťprstovej metódy písania a noriem STN pre strojopis a hospodársku korešpondenciu
- spoľahlivosť, lojálnosť, zodpovednosť
- časová flexibilita

Spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním zamestnania. Spoločnosť je držiteľom povolenia na vykonávanie činnosti agentúry dočasného zamestnávania číslo 2015/41726/10511/OSS.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1856891  Dátum zverejnenia: 4.2.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou