Účtovník

Personal & Financial Consulting, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdová 1, Bratislavský kraj, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
07.06.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné vedenie účtovnej agendy viacerým spoločností
- samostatné spracovanie mesačných a ročných závierok
- samostatné spracovanie daňových priznaní - DPH, DzPPO, DPFO, DMV
- interná administratíva

- Rozšírenie znalostí v oblasti financií .
- Firemné akcie v rámci pracovného času.
- Flexibilný pracovný čas, sledovanie výsledkov, nie času stráveného v práci.
- Exkluzívne podmienky na finančných produktov.
- Príjemný kolektív.
- Preplatenie PHM, ak bude potrebné ísť v rámci pracovného času mimo kancelárie.
- Práca na 8 hodín denne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vzdelanie s ekonomickým zameraním
• Skúsenosti v oblasti účtovníctva a financií
• Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
• Dobré komunikačné schopnosti
• Proaktívny, presný a samostatný štýl práce
• Schopnosť tímovej práce
• Znalosť MS Office najmä programu Excel

Spoločnosť Fincentrum pôsobí od roku 2000 v Českej republike a od roku 2007 na Slovensku. Patrí medzi trojicu najvýznamnejších finančno- sprostredkovateľských spoločností s viac ako 750 finančnými sprostredkovateľmi a centrálou, ktorá poskytuje podporu obchodnej sieti.
Fincentrum organizuje rôzne spoločenské akcie, medzi najvýznamnejšie z nich patrí analýza slovenského investičného trhu Investícia roka, ktorú vyhlasuje v spolupráci s odborným ekonomickým mesačníkom Forbes a akcia Hypotéka roka, organizovaná v spolupráci s odborným týždenníkom TREND.
Ďalšou významnou udalosťou spoločnosti je podpora jedného z najvýznamnejších podujatí na Slovensku, a to akcie TREND TOP, kde je Fincentrum exkluzívnym partnerom kategórie Banka roka. Spoločnosť Fincentrum prevádzkuje na Slovensku odborný portál www.investujeme.sk, ktorý pravidelne prináša čitateľom novinky zo sveta investícií a financií a prehlbuje odborné vedomosti nielen finančným sprostredkovateľom, ale aj bežným čitateľom.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3071948  Dátum zverejnenia: 21.5.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou