Volná místa pro svářeče, 35tis/měsíc

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Kladno
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
30.000 - 35000 Kč/měsíc, 178,-Kč denní dieta, zdarma ubytování, proplácené cestovné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Práce ve výrobě sklápěcích a kontejnerových nástaveb na nákladní automobily (svařování).

Zaměstnanecké výhody, benefity

hlavní pracovní poměr, stabilní zaměstnání
dlouhodobé a stabilní uplatnění, profesní růst
mzda 150,-Kč/hod + 13,-/prostředí+ příplatky
denní diety 178,-;
mzda v čistém při nástupu 30.000,-Kč
proplácené ubytování a cestovní náklady (ubytování vám zajistíme - nachází se cca 10min pěšky od práce)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

praxi min.2 roky - samostatnost
čtení výkresové dokumentace
EN135 - certifikát platný,
vyučení ve strojírenském oboru /ideálně zámečník/

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2311880  Dátum zverejnenia: 15.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 - 35000 Kč/měsíc, 178,-Kč denní dieta, zdarma ubytování, proplácené cestovné