Dělník/ce do automobilového průmyslu s ubytováním

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Okres Žďár nad Sázavou
plný úvazek
Termín nástupu
02.05.2016
Mzdové podmínky (brutto)
20000 Kč čistého/měsíc, 19kč prémie /hod

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Volná místa operátor/ka do výroby - automobilový průmysl Žďár nad Sázavou
Výroba dílů pro automobilový průmysl.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme :
Hlavní pracovní poměr, dlouhodobé uplatnění
12ti hod směny
Mzda 104,-Kč/hod + 19,-kč /hod prémie(mzda v čistém 16.000,- až 20.000,- při 180ti hodinách)
Zajištěné a zdarma ubytování
Cestovní náhrady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Automobilový průmysl, výroba hadiček pro palivové a brzdové systémy

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Manuální zručnost, technické myšlení
SOU vzdělání
Praxe na obdobné pozici podmínkou -montáž dílů
Životopis
Nástup ihned

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2255040  Dátum zverejnenia: 14.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 20000 Kč čistého/měsíc, 19kč prémie /hod