Operátor/ka výroby - manuální zručnost, mzda až 20 tis.čistého

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Zlínský kraj, Okres Uherské Hradiště
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
17000 - 21000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Výroba umělohmotných dílů - obsluha vstřikolisů, montáž umělohmotných výlisků pro automobilový průmysl. Pozice vhodná pro manuálně zručné ženy i muže.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
Hlavní pracovní poměr a dlouhodobé uplatnění
Mzda při 200 hodinách 21.000,-kč čistého
Zajištěné a hrazené ubytování
Denní diety 171Kč
Proplácené cestovní náklady

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Strojírenská výroba zaměřená na automobilový průmysl.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
Manuální zručnost, pracovitost, spolehlivost
Chuť pracovat
Výhodou praxe na obdobné pozici - operátorka výroby
Směny 12hodinové, ranní i noční

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2046972  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 17000 - 21000 Kč/měsíc