Obsluha CNC frézy - zdarma ubytování, mzda až 40 tisíc.

Personal fabric - agentura práce, a.s.

Místo práce
Olomoucký kraj, Moravskoslezský kraj, Středočeský kraj
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
180 Kč/hod, + denní diety 171-Kč, Ubytování zdarma, hrazené cestovné

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Upřednostňujeme znalost s řídícího systémemu Heidenhain

Zaměstnanecké výhody, benefity

Hlavní pracovní poměr
Stabilní a dlouhodobé uplatnění
Dobré platové podmínky, po zkušební době navýšení mzdy
Zdarma ubytování
Možnost profesního růstu
Benefity (ubytování, cestovní náhrady)

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Strojíresnká výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Strojírenství - obráběč kovů

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme :
SOU vzdělání - vyučen v oboru obráběč kovů
Minimálně 2 roky praxe v oboru
Znalost čtení výkresové dokumentace
Znalost programování stroje
Spolehlivost, zodpovědnost, profesionální přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personal fabric patříme mezi nejvýznamnější agentury práce v České republice. Jsme stabilní a velká firma s dlouholetou praxí, pevným postavením na trhu a řadou skvělých referencí. Specializujeme se zejména na dočasné přidělování a zprostředkování zaměstnanců, především dělnických profesí strojírenských oborů.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 2045939  Dátum zverejnenia: 22.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 180 Kč/hod, + denní diety 171-Kč, Ubytování zdarma, hrazené cestovné