Obsluha výrobní linky, ihned, možnost ubytování!

PERSONAL CONSULTING s.r.o.

Místo práce
Jihomoravský kraj, Brno - město, Brno - venkov
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
21.04.2016
Mzdové podmínky (brutto)
14000 - 17000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme stálou práci ve výrobě pro provozy v Brně a pro Brno-venkov.
Jedná se o práci na výrobní lince a pomocné práce.
Nástup možný ihned, vhodné pro zručné muže i ženy, manipulace s výrobky, možnost volby směn, jistota pravidelného měsíčního příjmu a dlouhodobého úvazku ve stabilní společnosti.

Mimobrněnským pracovníkům nabízíme možnost UBYTOVÁNÍ v zařízených firemních bytech blízko pracoviště s příspěvkem zaměstnavatele (požadujeme čistý rejstřík trestů).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- zálohy na mzdu
- výhody na pracovišti
- pracovní oděv
- výkonností bonusy
- příspěvek na ubytování
- strava na pracovišti zdarma
- odměny za docházku a kvalitní práci
- čisté prostředí

Informace o náboru

Volejte v pracovní dny v Po-Pá v době od 9 do 16 hod. nebo zašlete životopis na e-mail.
Nástup možný ihned nebo dle domluvy.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba potravin, nápojů a tabákových výrobků

Výrobní linka

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Výroba

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost
- spolehlivost
- k ubytování požadujeme čistý rejstřík trestů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Chcete práci, u které si sami můžete plánovat směny? Pomůžeme Vám.

Ke každému uchazeči o zaměstnání a zaměstnanci máme individuální přístup. Snažíme se Vám pomoci nejen s vyhledáním vhodného zaměstnání, ale i ve Vašem osobním životě, pomůžeme Vám zajistit ubytování nebo případné zastoupení na úřadech.
Zaměstnancům zajišťujeme
- vyhledání práce
- zálohu na mzdu, ubytování, stravu na pracovišti
- osobní poradenství při jednání s úřady

Starobrněnská 334/3
Brno 602 00
e-mail: [email protected]
web: probíhá aktualizace webových stránek

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 2155916  Dátum zverejnenia: 21.3.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 14000 - 17000 Kč/měsíc