Obchodní zástupce

Persona Laboratory s.r.o.

Příkop 843/4, 60200 Brno, Okres Žilina, Okres Nitra, Brno - město, Okres České Budějovice, Okres Karlovy Vary, Okres Hradec Králové, Okres Liberec, Okres Olomouc, Okres Přerov, Okres Opava, Okres Ostrava, Plzeň - město, Okres Ústí nad Labem, Okres Zlín, Bratislava, Košice, Praha
plný úvazek
Termín nástupu
01.02.2016

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Seznam požadavků:
• Denní návštěvy stávajících zákazníků (salony, lázně, hotely), projednání aktuálních otázek se zákazníky
• Každodenní aktivní vyhledávání nových zákazníků, přípravy návrhů, zvaní klientů na školení
• Práce s daty - základnou klientů, informování klientů o změnách a dalších akcích

A také:
• Plnit přidělené prodejní plány
• Aktivní rozšiřovat zákaznickou základnu

Zaměstnanecké výhody, benefity

O společnosti:
Persona Lab -Výhradný distributor profesionální
izraelské špičkové kosmetiky ze Svaté země na území České republiky a Slovenska.
HL Kosmetika je jedním z předních výrobců
profesionální kosmetiky v Izraeli s více než 30 ročními zkušenostmi.
HL se specializuje na navrhování a výrobu vysoce výkonných produktů na řešení různých problémů terapeutické kosmetiky, a estetické medicíny.
Dnes je izraelská kosmetika Holy Land velmi populární mezi spotřebiteli na trhu profesionální kosmetiky po celém světě. Produkty Holy Land splňují všechny požadavky moderních kosmetických produktů - vysokou kvalitu a účinnost, spolehlivost a bezpečnost, jsou ekologické a hypoalergenní a mají rychlé a
dlouhodobé výsledky.
Společnost Persona Lab rozšiřuje svou distribuční síť - hledáme obchodní zástupce, kteří by rádi a s potěšením pracovali se špičkovou kosmetikou, a měli výborný příjem.

Platební podmínky:
• Zaručená minimální mzda od 250 eur
• Odměna ve výši 7% z nákupu za získání nového zákazníka
• Odměna ve výši 4% z nákupu za udržení starého zákazníka
• Roční tantiémy za odpracovaný rok
• Úhrada cestovních nákladů
• Prémiové zdravotní pojištění

Vydělejte s námi mnohem více než u jiných distributorů - našich kolegů!
Vše je ve vašich rukou!

Dostanete:
• Služební telefon
• Volný vstup na kosmetické procedury
• Vysoce kvalitní zboží a vzorky
• Pravidelná školení, on-line semináře
• Mnoho užitečných informací, jak být stále krásnou

Informace o náboru

Čekáme Vás v naší přátelské společnosti!
Zašlete svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu [email protected]

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Čínsky jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Osobní dovednosti:
• Komunikační dovednosti
• Orientace na výsledek a ochota převzít odpovědnost za výsledky
• Pracovitost
• Organizační schopnosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Persona Laboratory s.r.o. je výhradný distributor profesionální izraelské premium kosmetiky HL na území České republiky a Slovenska. HL Kosmetika je jedním z předních výrobců profesionální kosmetiky v Izraeli s více než 30 ročními zkušenostmi.
ID: 2413267  Dátum zverejnenia: 28.1.2016