Можливість для людей з України

Senior SAP konzultant/ka pre mzdový softvér - SK

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 6 000 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti kandidáta mzda sa skladá zo základnej + odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • podpora pri zúčtovaní miezd v systéme SAP podľa slovenskej legislatívy,
  • práca z kancelárie je možná v Bratislave, alebo v Žiline + home-office
  • konzultácie a poradenstvo pre softvérové riešenia pre mzdárov a personalistov u zákazníka a analýza ich požiadaviek,
  • testovanie nových riešení a zmien,
  • školenia užívateľov,
  • tvorba príručiek a dokumentácie k zákazníckym riešeniam,
  • spolupráca s tímom na zabezpečenie dodržania požiadaviek zákazníka,
  • sledovanie novelizácie slovenských zákonov a ich aplikovanie do praxe.

  • flexibilný pracovný čas a možnosť home office, v prípade skúséneho kandidáta, ktorého dostupnosť by bola viac ako 200 KM možnosť full-home office, ale potreba návšteva klienta osobne
  • sick days a narodeninové voľno,
  • výborná káva a zdravé aj menej zdravé občerstvenie,
  • projekty, pri ktorých sa budeš môcť neustále prekonávať a posúvať svoju odbornosť,
  • teambuildingy, rôzne firemné a tímové akcie, pretože zabávať sa s kolegami treba aj mimo práce,
  • zaujímavý benefitný systém v ktorom myslíme aj na nováčikov,
  • MultiSport karta,
  • možnosť zúčastniť sa jazykových kurzov, školení, konferencií alebo možnosť zašportovať si s kolegam

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu, porsím pošlite Váš životopis na e-mail: [email protected], alebo nás kontaktujte na mobil: + 421 948 840 915

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Náš klient je slovenská IT spoločnosť pôsobiaca na trhu viac ako 20 rokov. Rieši veľké SAP projekty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie, projektový manažment

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

  •  zodpovedný prístup a samostatnosť,
  • analytické myslenie, schopnosť riešiť problémy
  • výborné komunikačné zručnosti
  • flexibilita, chuť cestovať
  • efektívne zatriedenie času a priorít
  • aspoň 5-ročné skúsenosti s IS SAP, v oblasti zúčtovania miezd, personalistiky alebo na pozícii konzultanta mzdového softvéru
  • účasť na minimálne 2( ideálne aspoň 3) kompletných implementáciach systému SAP HR
  •  MS Excel, Word, PowerPoint - pokročilý
  •  Mzdové účtovníctvo, slovenská mzdová legislatíva - pokročilý
  •  Anglický jazyk - B1

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Pálová
E-mail: poslať životopis
ID: 4834157  Dátum zverejnenia: 20.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac