Obchodný manažér - príležitosť na rast a vedenie tímu v úspešnej spoločnosti

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 500 - 3 500 EUR/mesiac+ finančné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:

  • Vedenie obchodného tímu a stratégia jeho riadenia
  • Aktívny predaj riešení v oblasti automatizácie, robotizácie a technických produktov, ako sú napríklad roboty, priemyselné značenie, PLC/HMI, meniče, servopohony, kamerové systémy, snímače, bezpečnostné prvky, snímanie čiarových kódov, regulátory, výhrevné telesá, spínacia technika, SCADA a SW produkty pre priemysel
  • Aktívna účasť na obchodovaní
  • Tímová spolupráca na väčších projektoch
  • Spolupráca so systémovými integrátormi pri projektoch a dodávkach
  • Komunikácia s dodávateľmi a odberateľmi

Ďalšie príklady typickej náplne práce pre pozíciu Obchodný manažér - príležitosť na rast a vedenie tímu v úspešnej spoločnosti:

  • Plánovanie a realizácia obchodných cieľov a stratégií
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a rozvoj existujúcich zákazníckych vzťahov
  • Analýza trhu a konkurencie
  • Podpora a rozvoj obchodných aktivít v rámci tímu
  • Organizácia obchodných podujatí a prezentácií

  • Zabezpečíme Vám auto, telefón a notebook,
  • Pracujte v príjemnom kolektíve a budete súčasťou stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti s rodinnou atmosférou.
  • Okrem práce v teréne máte k dispozícii aj širokú databázu klientov a podporu kolegov v tíme, ktorí  pomôžu dosiahnuť ciele.
  • Staň sa súčasťou osvedčeného tímu a získaj skúsenosti a know-how, ktoré ti pomôžu rásť a napredovať.
  • Okrem toho ti ponúkame pravidelné školenia, team buildingy, jazykové kurzy a odmeny za dobré nápady a prínos.
  • Ak si kávovar alebo milovník dobrého čaju, v našej kuchynke si prídeš na svoje. A navyše ti ponúkame aj ďalšie drobné benefity.

V prípade záujmu o pracovnú ponuku, prosím pošlite Váš životopis na e-mail [email protected].

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Ponúkame stabilnú pracovnú pozíciu s podporou silných značiek pre Obchodného manažéra, ktorý bude viesť obchodno-technických zástupcov na Slovensku.

Náš klient takmer 18 rokov úspešne rastie.

Je výhradný distribútor a servisný partner špičkových japonských produktov a technológií spoločnosti Mitsubishi pre Slovensko a Českú republiku
Zastupujú aj ďalšie značky, napr. laserové značenie LASIT, Datalogic, IPF Electronic, GEFRAN a mnohých ďalších

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, IT, automatizácia, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchodný manažér - vedenie obchodnej skupiny

Počet rokov praxe

2

  • Preferujú sa skúsenosti v predaji technických produktov a/alebo riešení v oblasti automatizácie, skúsenosti s riadením obchodného tímu
  • min. strčedoškolské vzdelanie s maturitou, ideálne v oblasti elektrotechniky, automatizácie, alebo obchodu
  • anglický jazyk - mierne pokročilý - B1
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
  • min. 2 roky praxe ako obchodný manažér

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Terézia Lipanová
E-mail: poslať životopis
ID: 4801622  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac