Можливість для людей з України

Zubný lekár

Persona Grata HR s.r.o.

Miesto práce
Malacky
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 3 000 EUR/mesiac+ % z obratu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stomatologická zdravotná starostlivosť pre deti aj dospelých

- preventívne zubné prehliadky

- záchovná stomatológia

- iné zubné ošetrenia, podľa potreby pacientov a skúsenosti zubného lekára

- plne vybavená moderná ambulancia

- dostatok pacientov

- podpora vzdelávania a kurzov

- plat na trvalý pracovný pomer

- presne podľa zmluvy a finančné odmeny od obratu

Výberový proces je riadený cez personálnu agentúru. V prípade úspešného pohovoru prejdete do zamestnaneckého pomeru priamo so spoločnosťou, nie cez agentúru.

V prípade záujmu o pozíciu prosím pošlite Váš životopis na [email protected], prípadne volajte +421 948 840 915.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Všeobecná zubná ambulancia pre dospelých a detských pacientov v Malackách.

Moderne a plne vybavená, zabehnutá ambulancia, ktorá pôsobí na trhu viac ako 30 rokov. Disponuje s modernými rontgenmi. Ambulancia má dostatok pacientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zubné lekárstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

- Vhodné aj pre zahraničného lekára (s kódom lekára)

- VŠ 2 stupňa – zubné lekárstvo

- Prax min. 2 roky

- Samostatnosť

Personálna agentúra. Obsadzujeme pozície v zastúpení našich klientov vo viacerých oblastiach. Úspešný kandidát sa stáva priamo zamestnancom nášho klienta.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4790790  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac