Logo PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Mzdová/ý účtovník/účtovníčka

PersON Solutions Slovakia s. r. o.

Národná, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
1 200 - 1 500 EUR/mesiacUvedená mzda a jej rozpätie je orientačné! Finálna mzda vyplynie z individuálnej dohody.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Motto: Máte ekonomické vzdelanie a prax s vedením mzdového účtovníctva? Chcete zostať v odbore a zároveň privítate perspektívne zamestnanie? Aj keď ste možno mladí a nemáte dlhoročné skúsenosti, chcete ukázať, čo vo vás je?

Náplň práce:

  • Vedenie mzdového účtovníctva a personálnej agendy
  • Pomocné ekonomické, prípadne iné účtovnícke a administratívne činnosti
  • Spolupráca s dotknutými úradmi
  • Spolupráca na interných projektoch firmy
  • Zodpovednosť za správne a včasné spracovanie mzdových výpočtov a vyplácanie miezd

  • Zaujímavé a perspektívne zamestnanie
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Dobré finančné ohodnotenie
  • Možnosť čiastočného využívania Home Office a flexibilnej pracovnej doby
  • Dovolenku navyše
  • Stravné lístky
  • 3 sick days

1. Váš životopis, prosím, posielať spolu s motivačným listom a fotografiou (môže byť vložená do životopisu).
2. Nástup možný ihneď alebo dohodou.
3. Uvedená mzda a jej rozpätie je orientačné! Finálna mzda vyplynie z individuálnej dohody.
4. Prosím, nevolajte, odpovieme všetkým prihláseným najneskôr do 14 dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Sme mladá agentúra práce, ktorá je však súčasťou väčšej skupiny PersON Group, ktorá v transformovanej podobe pôsobí v oblasti ľudských zdrojov viac ako 30 rokov. Niektoré z našich divízií patria medzi lídrov na trhu. Pôsobíme v 4 krajinách s celkovými 23 pobočkami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Mzdové účtovníctvo

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

  • ​Minimálne ukončené stredné odborné vzdelanie
  • Skúsenosti v oblasti mzdového účtovníctva aspoň 2 roky
  • Skúsenosť s agendou zamestnávania cudzincov je výhodou
  • Znalosť práce na PC (MS-Word, Excel, Internet)
  • Pozitívna osoba s dobrými komunikačnými schopnosťami
  • Samostatný, pracovitý a zodpovedný kolega/kolegyňa, ktorý/á je ochotný/á učiť sa novým veciam
  • Privítame skúsenosti v pracovnej agentúre, ale viac nás zaujímajú vaše osobnostné predpoklady pre danú prácu a náš tím

Sme nová personálna agentúra, ale sme súčasťou väčšej skupiny PersON Group, ktorá v transformovanej podobe pôsobí v oblasti ľudských zdrojov už viac ako 30 rokov. Zaoberáme sa väčšími, špecifickými až jedinečnými a najmä dlhodobými projektmi v oblasti ľudských zdrojov a outsourcingu. Niektoré z našich divízií patria medzi lídrov na trhu. Pôsobíme v 4 krajinách s celkovo 23 pobočkami a budeme sa rozširovať do ďalších krajín.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Vladařová
E-mail: poslať životopis
ID: 4810405  Dátum zverejnenia: 17.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac