Sales and Training Manager (farmabiznis)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.09.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- priame riadenie, motivácia, školenie, koučing a koordinácia práce tímu medicínskych reprezentantov (celé Slovensko)
- zodpovednosť za predaj/preskripciu liekov a uplatňovanie stratégií v teréne
- tréning obchodných zručností
- supervízia priamo v teréne
- monitorovanie aktivít konkurencie
- organizácia meetingov a interných školení pre medicínskych reprezentantov
- spolupráca na tvorbe stratégií, poskytovanie informácií z terénu
- kontakty s V.I.P., identifikácia a rozvoj vzťahov s kľúčovými klientmi a špecialistami z lekárskeho a farmaceutického odvetvia
- pravidelný reporting
- sebavzdelávanie, sledovanie trendov

Štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu [email protected].

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Ďakujeme za Váš životopis, vážime si Váš záujem.
Kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Chemický priemysel, výroba farmaceutických výrobkov

Našim klientom je medzinárodná originálna farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Area Manager, resp. Sales Manager

Počet rokov praxe

3

- PRAX NA ROVNAKEJ POZÍCII (riadenie ľudí) VO FARMACEUTICKEJ SPOLOČNOSTI PODMIENKOU
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
- prirodzená autorita a schopnosť motivovať ľudí
- schopnosť dosahovať výsledky pomocou ľudí
- analytické myslenie
- zodpovednosť, proaktivita, predvídavoť
- flexibilita, schopnosť tvoriť akčné plány a rozhodovať sa
- ochota cestovať
- vysoké pracovné nasadenie
- lojalita

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2688681  Dátum zverejnenia: 12.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou