Praktický lekár pre dospelých (Bratislava)

Persea, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- poskytovanie primárnej zdravotnej starostlivosti v ambulancii všeobecného praktického lekára pre dospelých (zdarma bez poplatkov, všetko hradené z verejného zdravotného poistenia)
- 6 hodinový pracovný čas, resp. ordinačné hodiny – striedanie sa v ranných a popoludňajších službách (1 týždeň od 8:00 – do 14:00; 2. týždeň od 14:00 – do 20:00)
- diagnostika akútnych a chronických ochorení v odbore všeobecné lekárstvo s následnou terapiou a odporučením ďalšieho diagnostického a terapeutického postupu
- indikovanie odberov biologického materiálu na laboratórne vyšetrenia
- očkovanie pacientov
- predpisovanie liekov a zdravotníckych pomôcok
- vyhodnotenie EKG záznamu
- úzka spolupráca s inými odbornými lekármi
- zaznamenávanie vyšetrovacieho a terapeutického postupu ako aj výsledkov laboratórnych vyšetrení do zdravotnej dokumentácie pacienta, vedenie záznamov o zdravotnom stave pacientov
- vykazovanie zdravotných výkonov zmluvným zdravotným poisťovniam
- preventívne prehliadky podľa zákona a v súvislosti so zamestnaním (pracovná zdravotná služba)

- nadštandardné finančné ohodnotenie (fixný plat + variabilná zložka)
- možnosť odborného rastu a vzdelávania
- perspektívne, stabilné zamestnanie
- príjemné a moderné pracovné prostredie
- práca v odbornom tíme v súkromnom zdravotníckom zariadení

V prípade, že spĺňate VŠETKY POŽIADAVKY, pošlite prosím štruktúrovaný životopis e-mailom na adresu [email protected]

Do predmetu správy uveďte pozíciu o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov.

Po zaslaní Vášho životopisu obdržíte do 1 hodiny potvrdenie prijatia Vašej mailovej správy. V prípade, ak sa tak nestane, kontaktujte nás, prosím, telefonicky.

Kontaktovať Vás budeme IBA v tom prípade, ak Váš profil korešponduje so všetkými požiadavkami nášho klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Našim klientom je spoločnosť prevádzkujúca ambulancie všeobecných lekárov pre dospelých s poskytovaním nadštandardnej primárnej zdravotnej starostlivosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý

- požadované VŠ vzdelanie II./III. stupňa s atestáciou v odbore všeobecné lekárstvo (špecializačná skúška na SZU)
- počítačové znalosti (Microsoft Windows, email, internet, medicínsky software)
- znalosť cudzieho jazyka výhodou
- príjemné vystupovanie
- proklientský prístup
- pracovitosť, spoľahlivosť, zodpovednosť

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1901160  Dátum zverejnenia: 16.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou