Area Sales Manager (farmaceuticky priemysel)

Persea, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Slovenská republika
  • Ponúkaný plat (brutto): dohodou
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- priame riadenie, motivácia, koučing a koordinácia práce tímu medicínskych reprezentantov
- zodpovednosť za predaj produktov a uplatňovanie stratégií
- supervízia priamo v teréne
- monitorovanie aktivít konkurencie
- organizácia meetingov a interných školení pre medicínskych reprezentantov
- spolupráca na tvorbe stratégií, poskytovanie informácií z terénu
- práca zameraná prioritne na lekárne a následne aj lekárov
- pravidelný reporting
- sebavzdelávanie, sledovanie vedeckých trendov
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Farmácia

Našim klientom je medzinárodná farmaceutická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Zameranie, odbor:
medicína, farmácia, veterinárna medicína, prírodné vedy
Znalosti
Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - aktívne

Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Internet (e-mail, www) - pokročilý
Vodičský preukaz
B
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
Area Manager/Sales Manager

Počet rokov praxe:
2
- PRAX NA ROVNAKEJ POZÍCII (riadenie ľudí) VO FARMACEUTICKEJ SPOLOČNOSTI PODMIENKOU
- veľmi dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
- prirodzená autorita a schopnosť motivovať ľudí
- schopnosť dosahovať výsledky pomocou ľudí
- flexibilita, schopnosť tvoriť akčné plány a rozhodovať sa
- ochota cestovať
- vysoké pracovné nasadenie
- lojalita

Personálno-poradenská spoločnosť Persea, s.r.o. ponúka profesionálne vyhľadávanie a výber zamestnancov, tréningy v oblasti manažmentu a obchodu ako aj ďalšie služby v oblasti personálneho auditu, Assessmet a Development Centre, sociologické prieskumy, mystery shopping a individuálne personálne a psychologické poradenstvo.

Podrobnejšie informácie o našich službách a kontaktné údaje môžete nájsť na stránke www.persea.sk

Adresa:
Grösslingova 4
811 09 Bratislava

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku zašlite prosím e-mailom na adresu ostroluckal@persea.sk.

Do predmetu správy uveďte pozíciu, o ktorú sa uchádzate.

Vo svojom životopise uveďte, že súhlasíte so spracovaním Vašich osobných údajov spoločnosťou Persea, s.r.o. pre účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 428/2002 Zb.
o ochrane osobných údajov.
Grosslingova 4 Zobraziť na mape
ID: 1275426   Dátum zverejnenia: 13.6.2012
Spoločnosť: Persea, s.r.o.
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke