Debnenia
Lešenia
Inžiniering

Viac ako len
zamestnávateľ

Stolár

Miesto práce
Šamorínska 18, Senec, okres Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • výroba a montáž konštrukcií
  • údržbárske práce a výroba drevených častí debnenia

  • stabilita v medzinárodnej spoločnosti
  • sociálny program
  • 5 dní dovolenky naviac
  • 13 plat

Profesijný životopis zasielajte e-mailom prípadne poštou. S ohľadom na Zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov Vás prosíme o pripojenie súhlasu na spracovanie osobných údajov za účelom náborového procesu spoločnosti PERI spol. s r. o. Vyhradzujeme si právo osloviť len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

montážny pracovník, údržbár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s drevoobrábacími strojmi,
  • skúsenosti s montážou debnenia vítané,
  • samostatnosť,
  • zručnosť,
  • spoľahlivosť.

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 2743835  Dátum zverejnenia: 30.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou