Debnenia
Lešenia
Inžiniering

Viac ako len
zamestnávateľ

Supervisor pre debnenie a lešenie

Miesto práce
Šamorínska 18, okres Senec
Termín nástupu
01.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • inštruktáž o montáži, demontáži a skladovaní debnení a lešení priamo na stavbách
  • inštruktáž o BOZP priamo na stavbách, v priestoroch PERI alebo u zákazníka
  • školenia o systémoch v priestoroch PERI konštrukcií priamo na stavbe
  • kontrola zhotovenia PERI konštrukcií priamo na stavbe
  • vedenie a organizácia prípravy a montáže atypického debnenia
  • prezentácia technických návrhov u zákazníka
  • riešenie vzniknutých situácii na stavbe a poradenstvo pre zákazníka
  • asistencia pri nakládke a vykládke debnenia montovaného na mieru
  • príprava podkladov pre technologické postupy

5 dní dovolenky navyše
13 plat
sociálny program

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • prax so systémovým debnením priamo na stavbách (aspoň 3 roky)
  • prax s výrobou nosníkového debnenia vítaná
  • prax ako tesár vítaná
  • znalosť stavebných výkresov
  • komunikatívnosť

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Daniela Brinzová
Tel.: +421249209111
E-mail: poslať životopis
ID: 2707427  Dátum zverejnenia: 19.9.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou