Debnenia
Lešenia
Inžiniering

Viac ako len
zamestnávateľ

Marketing assistant

Miesto práce
Šamorínska 18, okres Senec

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Správa a aktualizácia webstránky
Príprava tlačových správ
Príprava podkladov pre inzerciu
Preklad prospektov a prezentačných materiálov
Distribúcia a rozposielanie prezentačných materiálov
Príprava podkladov pre interné tlačoviny
Certifikácia – dohľad nad aktuálnosťou firemných certifikátov
Príprava podkladov k produktovým školeniam
Vydávanie certifikátov absolventom produktových školení
Príprava podkladov k reklamným tlačovinám
Koordinácia brandingu
Príprava podkladov k marketingovým analýzam
Monitoring tlače
Asistencia pri koordinácii spolupráce so strednými a vysokými školami

Bohatý program teambuildingových aktivít
5 dní dovolenky naviac
13. plat

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala, zašlite prosím svoj životopis na adresu [email protected]. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Pracovná zmluva sa uzatvára na dobu určitú 6 mesiacov s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Proaktivita
Drive
Tímový hráč
Precíznosť
Zmysel pre detail

S obratom 1,6 mld EUR je spoločnosť PERI jedným z najväčších výrobcov a dodávateľov systémov debnenia a lešenia a najväčším dodávateľom 3D tlače v oblasti stavebníctva na svete. Naša rodinná spoločnosť so sídlom vo Weissenhorne (Nemecko), s 9 100 zamestnancami, viac ako 60 dcérskymi spoločnosťami a 160 logistickými centrami poskytuje svojim klientom inovatívne systémové riešenia a komplexné služby vo všetkých oblastiach debniacej a lešenárskej techniky.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Radnyáková
E-mail: poslať životopis
ID: 2549110  Dátum zverejnenia: 5.5.2016