Letenkár / Travel agent

Perfect Tour

Miesto práce
Zelinárska 8, Bratislava
Termín nástupu
05.01.2015
Mzdové podmienky (brutto)
výška platu v závislosti od praxe a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- rezervácia a vystavovanie leteniek
- rezervácia doplnkových služieb (poistenie, ubytovanie, prenájom áut v zahraničí, víza a pod)
- práca v rezervačnom systéme Amadeus
- spracovanie emailových požiadaviek/objednávok klientov
- komunikácia s klientom telefonicky a emailom
- komunikácia s leteckými spoločnosťami
- vystavovanie faktúr
- anglický jazyk podmienkou
- pracovná doba od 08:30 do 17:30
- termín nástupu: ihneď resp. podľa dohody

- zaujímavá práca v perspektívnej a dynamickej firme
- adekvátne mzdové ohodnotenie
- zamestnanecké zľavy na letenky

Uchádzači ovládajúci rezervačý systém Amadeus budú uprednostnený
Prax v CK/CA je výhodou.
Prosíme zasielať žiadosti spolu so životopisom v Anglickom jazyku na email [email protected] s predmetom správy “letenkar”.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Amadeus - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

- prax s rezervačným systémom Amadeus vítaná
- zodpovednosť a samostatnosť
- ochota k ďalšiemu vzdelávaniu
- znalosť anglického jazyka, resp. iného cudzieho jazyka výhodou

Over the past years Perfect Tour has become one of CEE’s most well-known travel brands. With 12 locations in Romania and our strategic branches in Moldova - Chisinau, Bulgaria -Sofia, Ukraine - Kiev, Czech Republic - Prague, Slovakia - Bratislava and USA - Los Angeles, Perfect Tour has its sights set firmly on the premium field of the national and regional East European tourism market and crosses the ocean in the United States.

In only a few years of activity, the company has reached over 100.000 individual clients who choose to travel or go on vacation with Perfect Tour every year. At the same time, over 500 corporate clients are choosing us for their business travels all around the world.

Perfect Tour now has over 500 partner agencies in Romania, USA and the Republic of Moldova, which have been growing their businesses together with us.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1690384  Dátum zverejnenia: 3.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: výška platu v závislosti od praxe a skúseností