Можливість для людей з України

Operátor výroby s ubytovaním

Perfect Personal s.r.o.

Miesto práce
Diaľničná cesta, Senec
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 300 EUR/mesiacTarifná mesačná mzda 750 € + Bonusy za kvalitu a plnenie cieľov +50% k tarifnej mzde ako nenárokovateľná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vhodná pre ženy a mužov
- rezanie a lepenie penových výplní sedadiel do lietadiel
- pásová výroba, postupné skladanie/lepenie jednotlivých dielov
- kontrola kvality
- práca v 2 zmennej prevádzke (8-hodinové zmeny)

Možná ponúkaná HRUBÁ mzda 920-1300€ podľa pozície
- bonusy za kvalitu a plnenie cieľov +50% k mzde
- príspevok na stravné 88 €
- ubytovanie zabezpečené pri vzdialenosti nad 40 km ( poprípadne príspevok na ubytovanie), príspevok na dopravu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Stabilná spoločnosť a celosvetový výrobca produktov z polyuretánovej peny pre letecký priemysel (penové výplne sediadel do lietadiel a iných dopravných prostriedkov)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- pracovitosť
- zodpovednosť
- zmysel pre kvalitu
- technické myslenie
- asertívne správanie
- lojálnosť
- prax vo výrobe výhodou

Perfect Personal je mladá a dynamická spoločnosť zo
Slovenska. Sme HR profesionáli so zameraním na služby Executive Search,
Permanent placement ,HR Consulting, Personálny leasing. Členovia nášho
tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné,
logistické, stavebné, finančné, retailové a technologické spoločnosti. Našimi
najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a
ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Brathová
Tel.: +421911099920
E-mail: poslať životopis
ID: 4752452  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac