Vrchný projektový manažér - výkonný riaditeľ

Perfect Consulting s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavova 7, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.10.2015

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Podieľať sa na kreovaní koncepcie firmy, jej smerovania, zamerania a činnosti v stredno a dlhodobom horizonte
Podieľať sa na plánovaní cieľov a ciest ich naplnenia.
Byť zodpovedný za plnenie stanovených cieľov.
Rozvíjať a realizovať obchodné príležitosti.
Byť zodpovedný za kolektív spolupracovníkov, správne ich viesť a motivovať.
Kontrolovať procesy plnenia cieľov, riešiť problémy s ich plnením, poskytovať pomoc pri riešení problémov spolupracovníkom.
Jednať s obchodnými partnermi a inštitúciami
Riešiť krízové situácie, hľadať a uplatňovať riešenia.

Možnosť pracovať samostatne, po odsúhlasení procesov možnosť presadiť vlastný spôsob práce.
Získanie veľkých skúseností
Získanie významných kontaktov
Zodpovedajúce technické vybavenie - notebook, smart phone, iné
Práca v malom kolektíve fajn ľudí
Nikto Vás nebude buzerovať
V spolupráci možnosť realizácie vlastných obchodných a podnikateľských projektov a zámerov
Podiel na zisku - možnosť rastu príjmov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

Vodičský preukaz

B

Hľadáme prirodzeného lídra. Zameraného na dlhodobú spoluprácu. Zameraného na výsledky a plnenie cieľov. Hľadáme človeka so synergickým a otvoreným myslením.
Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí výziev a zodpovednosti.
Nehľadáme zamestnanca v pravom slova zmysle. Hľadáme spolupracovníka, ktorý si splní svoj sen pracovať samostatne, presadzovať vlastné postupy, plniť ciele, riadiť spoločnosť k vyšším profitom.
Hľadáme človeka sebavedomého, pozitívneho, otvoreného, konajúceho bez postranných úmyslov.

Spoločnosť sa zaoberá prípravou projektových zámerov, identifikáciou možnosti a príležitosti pre čerpanie financií z fondov EU, ale aj ostatných dostupných zdrojov.
Spoločnosť pripravuje pre svojich partnerov komplexný produkt vrátane identifikácie produktu, prípravy žiadosti, implementácie, kompletného inžinieringu, post projektovej práce, finančného, právneho poradenstva.
Našimi oblasťami sú vzdelávanie, výskum a vývoj, oblast verejného sektora.
Našimi partnermi sú univerzity, stredné školy, SAV, súkromné firmy realizujúce výskum a vývoj, mestá a obce.
ID: 2240956  Dátum zverejnenia: 2.9.2015