Mattoni 1873 je dlhodobo úspešná a rešpektovaná rodinná firma s viac ako 150 ročnou tradíciou, ktorá stavia na skvelých značkách s dlhodobou tradíciou, a aj cez svoju veľkosť je stále verná hodnotám, z ktorých vzišla. Poslaním našej spoločnosti je prinášať ľudom do života osvieženie. Sme najväčším výrobcom nealkoholických nápojov v strednej Európe a expandujeme aj do južnej Európy.

Vedľa tradičných minerálnych vôd Mattoni, Szentkirályi alebo Knjaz Miloš vyrábame a distribuujeme aj svetoznáme značky, ako je Pepsi, Mirinda, Lipton, Schweppes či Lay's.

Predajca

Nádražná 534, 901 01 Malacky, okres Malacky

plný úväzok

Termín nástupu:01.-15.02.2015

Čo u nás budete robiť:

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* udržiavanie vzťahu a aktívna ponuka produktov stálym a už existujúcim zákazníkom prostredníctvom telefónu
* tvorba objednávok a administratíva s tým spojená
* plnenie stanovených predajných cieľov
* komunikácia marketingových akcií smerom k zákazníkovi
* úzka spolupráca s obchodnými zástupcami

Požiadavky na kandidáta:

* min. stredoškolské vzdelanie
* základná znalost MS Office, SAP výhodou
* skúsenosť s aktívnym predajom po telefóne
* dobré komunikačné zručnosti a hlasový prejav bez vady reči
* predajné zručnosti
* orientácia na zákazníka
* spoľahlivosť a svedomitosť
* odolnosť voči stresu

Čo ponúkame:

Ponúkame:

- zaujímavú prácu v profesionálnom a dynamickom tíme
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- fixnú mzdu a bonusy podľa dosahovaných cieľov
- 25 dní dovolenky
- príspevok na životné poistenie
- motivačné programy (športové, firemné, kultúrne akcie)

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Galová
Tel.: +421904769260
E-mail: poslať životopis
ID: 1977982  Dátum zverejnenia: 14.1.2015