Manažer/ka predajne Bratislava

peopleTOretail s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

STORE MANAŽÉR/KA BRATISLAVA

Máte skúsenosť na pozícii Store manažéra/-ky? Potom hľadáme možno práve vás!
Naším klientom je významná módna značka, ktorá sa pre svojich obdivovateľov stala synonymom pre elegantné a dizajnové oblečenie. Zakladá si na precíznych detailoch, vynikajúcom spracovaní a vysokej kvalite použitých materiálov. Je vhodná na voľnočasové i formálne spoločenské aktivity. Cieľovým zákazníkom pre túto spoločnosť sú moderné ženy a muži, pre ktorých je móda súčasťou ich štýlu a vyjadrením dynamickej osobnosti.

Tieto odevy sú pre nich rovnocenným partnerom vo víre veľkomesta, na pracovných schôdzkach a na všetkých cestách, na ktoré sa vydajú.
A presne taký/-á má byť i Store manažér/ka, ktorého/-ú táto značka hľadá. Počúvate od svojho okolia chválu vášho vycibreného vkusu, ľahko sa orientujete v trendoch a vyberáte z nich vždy také kombinácie, ktoré vám poskytnú dostatočné pohodlie, ale zároveň dávate svojmu okoliu jasne najavo svoju individualitu? Musíte mať, samozrejme, veľký záujem o módu a aktuálne trendy, vaše sofistikované vyjadrovanie vám vždy zaručí pozornosť okolia. Prirodzená elegancia sa tu dokonale mieša s profesionalitou.

Vašou pracovnou náplňou bude vedenie zvereného tímu k úspechom. Základným kameňom takého úspechu je brilantný zákaznícky servis tej najvyššej kvality, na ktorom sa i vy budete aktívne podieľať. Na svojej pozícii budete zaisťovať príjemné a veľmi motivované pracovné prostredie, ktoré zákazníkovi sprostredkuje maximálny zážitok z nakupovania. Budete nielen manažérom, ale najmä lídrom svojho tímu, budete mu dopomáhať dodržiavať vysoké štandardy a neustále posúvať pomyselnú latku dopredu. Ako už bolo zmienené, táto pozícia je podmienená priamou a preukázateľnou skúsenosťou v obdobnom odbore a riadením tímu najmenej 5 zamestnancov.

Na revanš vám bude ponúknuté zaujímavé platové ohodnotenie, vrátane motivujúcich benefitov.

Zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
ID: 2026124  Dátum zverejnenia: 24.2.2015  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.