Práca pre pár/ 2 opatrovateľky v Holandsku

People24 s. r. o.

Miesto práce
Reeuwijk, Holandsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 070 - 2 313 EUR/mesiacodmeny za nadčas

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre pár, alebo pre 2 opatrovateľky – ku klientke nar. v roku 1966, bývajúcej v meste Reeuwijk – Holandsko, so znalosťou anglického jazyka. Pani má autoimunitné ochorenie , ktorá vedie k bolestiam svalov, teda strate sily vo svaloch. Váha klientky je cca 43 kg, pohybuje sa samostatne - alebo s pomocou opatrovateľky. Vyžaduje sa pomoc pri osobnej hygiene, toalete, obliekaní, zobliekaní atď... Klientka nemá rada hluk. Veľmi obľubuje svetlé a jasné farby. Klientka preferuje mladších uchádzačov .
U klientky pracujú naši 2 opatrovatelia, ktorí Vás zaučia/ zaškolia. Zaškolenie bude prebiehať postupne. 22.5.2024 by mal pricestovať 1. opatrovateľka a o týždeň 28.5.2024 pricestuje 2. opatrovateľ.
Práca je vhodná pre 2 opatrovateľky, alebo pár. Je potrebné aby minimálne jeden/jedna z páru mal/a vodičský preukaz. Bývanie je zabezpečené  v samostatnom domčeku na záhrade, ktorý disponuje aj plne vybaveným fitnescentrom, ktoré je pre Vás plne k dispozícii.

POŽIADAVKY: Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni + vodičský preukaz
PLATOVÉ PODMIENKY: 2070-2139,-/netto mesiac,+ 174 Eur príspevok na stravu/ mesiac
TERMÍN NÁSTUPU: 22.5.2024 resp 28.5.2024
Cesta je zabezpečená a hradená
Práca je len na živnostenský list- pre brigádnikov,mladých bez skúsenosti so ŽL,
( naša spoločnosť Vám živnosť otvorí a po ukončení práce ukončí a vybaví všetky formality..)
Ak by ste mali akékoľvek dodatočné otázky ohľadom pracovnej ponuky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo
emailom.

Cesta je zabezpečená a hradená (2x 156Eur ), ubytovanie,

Ponúkame prácu pre pár, alebo pre 2 opatrovateľky – ku klientke nar. v roku 1966, bývajúcej v meste Reeuwijk – Holandsko, so znalosťou anglického jazyka. Pani má autoimunitné ochorenie , ktorá vedie k bolestiam svalov, teda strate sily vo svaloch. Váha klientky je cca 43 kg, pohybuje sa samostatne - alebo s pomocou opatrovateľky. Vyžaduje sa pomoc pri osobnej hygiene, toalete, obliekaní, zobliekaní atď... Klientka nemá rada hluk. Veľmi obľubuje svetlé a jasné farby.Klientka preferuje mladších uchádzačov .
Práca je vhodná pre 2 opatrovateľky, alebo pár. Je potrebné aby minimálne jeden/jedna z páru mal/a vodičský preukaz. Bývanie je zabezpečené v samostatnom domčeku na záhrade, ktorý disponuje aj plne vybaveným fitnescentrom, ktoré je pre Vás plne k dispozícii.

Práca je len na živnostenský list- pre brigádnikov, mladých bez skúsenosti so ŽL,
emailom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Ponúkame prácu pre pár, alebo pre 2 opatrovateľky – ku klientke nar. v roku 1966, bývajúcej v meste Reeuwijk – Holandsko, so znalosťou anglického jazyka. Pani má autoimunitné ochorenie , ktorá vedie k bolestiam svalov, teda strate sily vo svaloch. Váha klientky je cca 43 kg, pohybuje sa samostatne - alebo s pomocou opatrovateľky. Vyžaduje sa pomoc pri osobnej hygiene, toalete, obliekaní, zobliekaní atď... Klientka nemá rada hluk. Veľmi obľubuje svetlé a jasné farby. Klientka preferuje mladších uchádzačov .

emailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

Zdravotníctvo

Počet rokov praxe

1

zodpovednosť, chuť pracovať

People 24 s.r.o., je personálna spoločnosť , ktorá PEOPLE- ĽUDIA - ĽUDSKOSŤ nemá iba v názve. Je pre nás samozrejmosť pristupovať k našim opatrovateľom a opatrovateľkám ako k ĽUĎOM . K ĽUĎOM ktorí sa rozhodli vykonávať tak dôležitú a pritom náročnú prácu akou opatrovanie seniorov v zahraničí nepochybne je. Či ste v Holandsku, Nemecku alebo Rakúsku- People24 s.r.o. je tu pre Vás 24h.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Pavol Beňák
Tel.: +421911972424
E-mail: poslať životopis
ID: 4819326  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 070 EUR/mesiac