SQM - auditor - automotive

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Zodpovědnost za kvalitu dodávaných dílů a veškeré SQM aktivity
· Komunikace se stávajícími a novými dodavateli
· Vedení projektů souvisejících s dodavatelskou kvalitou
· Vedení výběrových řízení a nastavení spolupráce s novými dodavateli
· Návrhy na zlepšení efektivity
· Reporting, práce s technickou dokumentací
· Vedení auditů u dodavatelů
· Cestování do zahraničí (Evropa, Asie)

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Velice zajímavé, motivující finanční ohodnocení
· Práce ve stabilní mezinárodní společnosti
· Možnost profesního a osobního růstu
· Bohatý systém firemních benefitů
· 5 týdnů dovolené
· Vzdělávací programy, školení, možnost osobního i profesního rozvoje

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.

Podívejte se i na další pracovní nabídky na www.peopleconsulting.cz.

Pro případné otázky kontaktujte slečnu Věru Müllerovou +420 725 808 370 nebo [email protected].

Nebudeme-li Vás kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jiným uchazečům, kteří na základě zaslaného životopisu lépe splňovali požadavky našeho klienta.

Odpovědí na tento inzerát či zasláním Vašeho životopisu a případných dalších osobních materiálů do společnosti People Consulting, s.r.o. dáváte souhlas ke shromažďování, zpracování a uchování Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

hledá pro svého klienta, dynamicky se rozvíjející výrobní společnost, kandidáty/kandidátky se zkušenostmi v dodavatelské kvalitě na pozici:

SQM - AUDITOR - AUTOMOTIVE

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Automotive, výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

· min. SŠ vzdělání ukončené maturitou
· Praxe s vedením projektů v oblasti SQM min. 2 roky
· Znalost nástrojů kvality, znalost normy VDA a ISO/TS 16949
· Znalost prostředí automotive PODMÍNKOU
· Komunikativní znalost AJ a zkušenosti s vedením výběrových řízení pro nové dodavatele v AJ
· Uživatelská znalost práce na PC
· Přátelskou, komunikativní a zodpovědnou osobnost
· Ochotu dále se vyvíjet a pracovat na své kariéře

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

„Jsme personálně poradenská společnost, která se pro Vás bude snažit nalézt to nejlepší řešení, ať jste společností hledající nové zaměstnance, kolegy nebo sami hledáte možnost uplatnění svých zkušeností v novém zaměstnání.“