EHS manager (chemický průmysl)

People Consulting s.r.o.

Místo práce
Praha, Středočeský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

· Zodpovědnost za zajišťování úkolů v oblasti prevence rizik v BOZP a PO u klientů
· Plánování a realizování kontrol, analýza rizik a provádění nápravných opatření
· Vytváření strategie v oblasti EHS
· Školení zaměstnanců a odpovědných osob v oblasti BOZP a PO
· Zodpovědnost za vedení potřebné dokumentace
· Jednání s orgány státní správy
· Cestování v rámci ČR

Zaměstnanecké výhody, benefity

· Motivující finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
· Systém zaměstnaneckých výhod
· Plnou podporu při profesním rozvoji a vzdělávání
· Zázemí úspěšné mezinárodní společnosti a účast na zajímavých projektech pro prestižní klienty
· Práci na plný pracovní úvazek
· Nástup možný ihned
· Místo výkonu práce: ČR
· Termín možného nástupu: Ihned

Informace o náboru

Máte-li zájem o tuto pozici použijte prosím možnost „mám zájem“.